Grille Betonowe - GRUPABETMAR

www.grupabetmar.pl
Przejdź do treści

Grille Betonowe

Produkty
Oferowane przez nas grille wykonane są z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości C35/45. Mieszanka została stworzona pod kątem spełnienia wszystkich wymagań trwałościowych zawiązanych z późniejszym użytkowaniem takich jak: wytrzymałość, mrozoodporność, nasiąkliwość betonu. Dodatkowo wszystkie elementy betonowe zostały wzmocnione żebrowaną stalą.
KAŻDY ZESTAW ZAWIERA:
·       starannie wykonany grill pomalowany na kolor wg modelu
·       palenisko z blachy pokryte farbą żaroodporną
·       ruszt ze stali nierdzewnej
Każdy grill zabezpieczony jest dwuwarstwowym malowaniem – podkład, a następnie gęsta farba, co pozwala zachować oryginalny kolor.
Montaż grilla jest bardzo łatwy i szybki z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego.
Grill bardzo dobrze prezentuję się zarówno jako wolnostojący ale jest tez możliwość przedłużenia komina w celu podłączenia do altanki.

RUSZT- DOSKONAŁA JAKOŚĆ

W przeciwieństwie do typowych rusztów grillowych, w których zwykłe stalowe pręty powlekane są niewielką warstwą chromoniklu, nasze produkty zostały wykonane z pełnych prętów stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje, nie zmienia kształtu pod wpływem ciężaru potraw, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wysokość rusztu można regulować na kilku poziomac.

Na życzenie klienta pomalujemy grill na inny wybrany kolor pasujący do ogrodu.

Już wykrótce w ofercie nowe modele.


© 2021 GrupaBETMAR | Wszelkie prawa zastrzeżone

Wróć do spisu treści