Ogrodzenia - GRUPABETMAR

www.grupabetmar.pl
Przejdź do treści

Ogrodzenia

Produkty
Ogrodzenia wykonane z betonu, to najtrwalsze i najbezpieczniejsze formy zabezpieczenia posesji przed innymi osobami. Ich duża masa, połączona z odpowiednim stopniem wytrzymałości, skutecznie zabezpiecza wybrany obszar przed włamaniem i inną formą naruszenia bezpieczeństwa. Stosunkowo duże wymiary pozwalają na skuteczne odseparowanie od świata zewnętrznego. Tym samym, ogrodzenie betonowe jest inwestycją przeznaczoną głównie dla osób ceniących prywatność.
 
Kolejnym, bardzo ważnym atutem ogrodzeń wykonanych z betonu, jest możliwość ich malowania na dowolny kolor. Jest to ukłon w stronę tych Inwestorów, którzy cenią sobie piękny wygląd ogrodzenia, będący w harmonii z pozostałymi elementami dekoracyjnymi domu, czy ze smakiem zaprojektowanego ogrodu.  Ważną zaletą ogrodzeń betonowych, jest ich szybki montaż.
 
Poszczególne bloki nie wymagają dodatkowych materiałów wiążących i – co ważne – choć ciężkie, można je stosunkowo szybko łączyć ze sobą za pomocą specjalnych wpustów.
 
Ogrodzenia wykonane z betonu nie wymagają też długotrwałych czynności przygotowawczych, które miałyby związek np. z niwelacją terenu.
 
Ostatnim, choć zresztą bardzo istotnym czynnikiem, jest ich niska cena.
 
Technologia budowy poszczególnych bloków jest relatywnie tania, co rzecz jasna przedkłada się na jego dość dużą popularność.

NOWOŚĆ - W KAŻDEJ PŁYCIE " PEŁNEJ" ISNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA WZORU DWUSTRONNEGO !!!
DRUGIM WZOREM BĘDZIE WZÓR NR 42

Dostępne wysokości:

125 cm
150 cm
175 cm
200 cm
225 cm
250 cm

Wzory:
© 2021 GrupaBETMAR | Wszelkie prawa zastrzeżone

Wróć do spisu treści